Про якість запчастин бренду говорить те, що LEMFORDER входить у групу ZF Friedrichshafen AG разом з такими відомими виробниками і упаковщиками, як  Boge і Sachs. Спеціалізується компанія на деталях підвіски, рульового управління та гальм. Каталог LEMFORDER включає більш як 13 000 товарів високого ґатунку. Запчастини розраховані на використання при ремонті широкого класу автомобілів — від бюджетних моделей, до елітних марок легкових машин та комерційного і вантажного транспорту.

Асортимент запчастин

У своїй більшості запчастини LEMFORDER виробляються на власних заводах компанії і поступають на конвеєри BMW, Volkswagen, Volvo, IVECO, Mercedes-Benz, Audi, MAN. Частина, яка потрапила у вільний продаж, не відрізняється по якості, що підтверджується численними відгуками користувачів. Багатьом власникам автомобілів не подобається те, що ціна оригінальних виробів LEMFORDER досить висока. Але, як показує практика, за якість завжди доводиться приплачувати, це закон ринку запчастин, як і інших галузей, зрештою.

В каталозі LEMFORDER Україна ви знайдете:

  • опори агрегатів і стійки;
  • важелі передньої підвіски;
  • гальмівні барабани;
  • ШРУС;
  • привідні ремені;
  • рульові колонки;
  • наконечники і рульові тяги;
  • втулки і сайлент-блоки.

Вирізняє вироби бренду висока якість матеріалів, точна відповідність розмірам, можливість знайти найбільш затребувані деталі для ремонту різних типів авто. Якщо купувати продукцію LEMFORDER для ремонту бюджетного авто, то може статися так, що якість запчастини перевищує характеристики оригінальної, встановленої на машину на заводі.

При покупці запчастин важливо звертати увагу на захисні знаки на упаковці — на коробці повинен бути логотип з совою, який символізує, що запчастини повинні встановлюватися на машину тільки в умовах автосервісу. Також уважно читайте назву компанії — часто контрафактну продукцію можна визначити по тому, що LEMFORDER написано з граматичними помилками, наприклад LАMFORDER, або LIMFORDER.

Помилка вказує не на неграмотність виробника копій, а якраз навпаки, на достатньо високу юридичну підготовку. Якщо назва змінена, то підстав для судового позову виробника оригінальних запчастин стає набагато менше. Також визначити підробку можна по ціні, порівнявши вартість пропонованої запчастини з ринковою, яку легко знайти на сайтах авторитетних магазинів, наприклад WestPart.