Запчастини Buick

Автомобілі марки Buick раніше в Україні виглядали як екзотика. Але з початком дозволу на ввіз авто зі США, все частіше на дорогах можна побачити ці доволі оригінальні у нас машини. Поправку треба зробити ще й на те, що більшість машин розроблялися для суто американського ринку. Тобто, це потужні авто з великими моторами, і, відповідно, апетитами. У Європі. орієнтованій на економію палива, ці моделі не користувалися популярністю, за окремими винятками.

Якщо подивитись глобально, то Бюїк не що інше, як один з брендів, що належать General Motors. А це компанія, орієнтована на масового споживача, яка намагається створювати автомобілі недорогі, але достатньо комфортні та привабливі. Buick у цю концепцію не вписувався, тому в 1990-х-х роках почався випуск машин без особливих ознак. Тобто моделі LeSabre та Signia мало вирізнялись у потоці машин на дорогах США та світу.

Зміни почалися, коли каталог Бьюик збагатився Buick Enclave, який одержав звання найнадійнішого авто по версії автомобільного оглядача J. D. Power. Машина не користувалася особливим попитом у США, але у Китаї стала ледь не хітом продаж. Це забезпечило одне з чільних місць у рейтингу брендів GM Corp після банкрутства 2008 року. У список брендів, котрі «вижили» увійшли:

  • Chevrolet;
  • Cadillac;
  • GMC;

Починаючи з 2010 року моделі Verano та Regal GS, які нічим не відрізняються від Opel Astra та Opel Insignia OPC, та Regal eAssist и LaCrosse eAssisт (гібриди), вивели Buick у число лідерів продаж. Але особливість бренду полягає у тому, що активно продаються машини лише у СШР та КНР. Тому запчастини до Бьюик купити у Європі досить складно, якщо не знати, що багато вузлів та агрегатів уніфіковані з Опель та деякими китайськими брендами.

Відкривши Buick каталог легко побачити, якщо орієнтуватись у артикулах, що запчастини для американських машин не дефіцит. Але є одна проблема — купувати потрібно тільки оригінальні вироби виробників, які працюють на конвеєр GM Corp, або виступають у ролі офіційних поставників. Наш магазин пропонує купити запчастини для Buick в Україні гарантовано перевіреної якості. Ми співпрацюємо тільки з компаніями, товари яких сертифіковані і не викликають найменших підозр. Ми намагаємося запропонувати замовникам найвигідніші ціни при найвищій якості автомобільних запчастин, розуміючи, яка відповідальність лягає на продавця.

Марка Модель Рік Кузов