Автозапчастини Signeda

Інтернет-магазин ВестПарт пропонує автозапчастини Signeda литовського виробництва. Ми налагодили прямі поставки оригінальних запчастин , що гарантує високу якість і доступну ціну деталей. Щоб обрати запчастини, перейдіть у каталог автозапчастин Сігнеда та скористайтесь фільтром. Це дозволить швидко вибрати деталі до вашої марки і моделі авто.

Про UAB Signeda

Компанія UAB Signeda почала свою діяльність в 1994 році в Литві. Зараз вона являється однією з найкрупніших компаній у Європі, що поставляють автозапчастини оптом. Щороку вони продають сотні тисяч запчастин для європейських, корейських, американських та японських марок автомобілів.

Сьогодні каталог товарів Signeda складається з понад 20 000 автозапчастин, але найпопулярнішими є: фари, решітки, дзеркала, радіатори, деталі двигунів, системи управління, скло, енергоємні акумулятори, анемометри, тормози та особливо кузовні запчастини Signeda.

Асортимент Signeda

З 20 000 позицій близько 10% складають кузовні деталі, тобто функціональні вироби та аксесуари для візуального апгрейду екстер'єру та підвищення рівня комфортабельності салону автомобіля. Якщо ви хочете вдосконалити своє авто, то, напевно, вас зацікавлять стильні та оригінальні комплекти для тюнінгу або, а також можливість окремо купувати елементи з різних наборів. Усе це є в нашому каталозі товарів Signeda

Обов’язково ознайомтесь із каталогом магазину автозапчастин ВестПарт, якщо хочете купити кузовні деталі Сігнеда по низькій ціні. Якщо ви хочете купити автозапчастини Signeda оптом, ми запропонуємо вам знижку та найвигіднішу ціну. Роздрібним покупцям вигідніше купувати у нас, ніж у інших магазинах, оскільки ми напряму працюємо з виробником. Для оформлення замовлення звертайтесь за телефонами на сайті.

Щоб якнайкраще обслужити та задовольнити всі запити клієнтів, бренд Signeda постійно розширює асортимент. Компанія додає нові групи товарів, наприклад, передні та задні двері автомобілів. Ці деталі виготовляються спеціально для європейського ринку, тому вони мають гарну якість. Деталі Signeda підготовлені спеціально – загрунтовані, змащені антивібраційним силіконом, краї оброблені герметиком. Завдяки спеціальній підготовці ці деталі легше готувати до установки, ніж старі (б/в запчастини) - немає потреби очищати стару фарбу, повторно покривати ґрунтовку. Це суттєво економить час та гроші автолюбителів та автомайстерень. При цьому якісні вироби Signeda набагато дешевші за нові оригінальні запчастини. Якщо запчастини відзначені «Російський тип» – деталь призначена для ринку за межами ЄС. Відповідно відрізняється і якість деталі (додаткова обробка антикором, оцинкування та інше). Запчастини Signeda в Україні Наша логістична мережа доставить обрану вами запчастину у будь-яку точку України. Для економії коштів на доставці ми підберемо найвигідніший вам спосіб доставки. Домовленні терміни будуть збережені та товар доставиться не ушкоджений.