Співробітництво Polcar з ведучими виробниками автозапчастин Європи, Китаю та Тайваню дозволяє перекрити потребу в запчастинах для ремонту майже усіх машин, які знаходяться у експлуатації. Каталог Polcar дуже широкий, тут можна знайти вузли і деталі для легкових, вантажних, комерційних авто, позашляховиків, мікроавтобусів, спеціальної техніки та ін.

Відкривши каталог Polcar онлайн, який знаходиться на сайті WestPart, ви переконаєтесь, що дефіцит на ринку запчастин закінчився. Якщо потрібної деталі нема у списку то наш магазин знайде її під замовлення і доставить у найближчий час.

Polcar має власну систему позначення продукції, представлену в каталогах, відповідно до Єдиної Системи Інформування про Якість Запчастини:

O – оригінальна запчастина* (OE) з логотипом – товарним знаком виробника автомобіля.

Q - оригінальна запчастина* OEM/OES, виготовлена виробником запчастин, що постачає даний елемент на перший монтаж, з його логотипом – товарним знаком.

PC - частина кузова порівнянної якості**, яка додатково має сертифікат якості, виданий одним із інститутів: Centro Zaragoza, Thatcham, TÜV Rheinland або CAPA.

PJB – запчастина якості, порівнянної з якістю компонентів**, призначених на перший монтаж; особливо рекомендована постачальником (дистриб'ютором), якою якість гарантовано надійним виробником, зазначеним у каталозі.

PJ – запчастина якості, порівнянної з якістю компонентів**, призначених на перший монтаж; особливо рекомендована постачальником (дистриб'ютором).

P – запчастина якості, порівнянної з якістю компонентів, призначених на перший монтаж.
Деталі, з маркуванням Z та ZJ, можуть бути виготовлені з різної сировини та з використанням технологій, відмінних від тих, що використовуються при виробництві оригінальних деталей.
ZJ – замінники підвищеної якості – неоригінальні запчастини, що характеризуються високою якістю.

Z – інші замінники.


Продукти, що пропонуються в закладці каталогу «Система охолодження», мають окрему класифікацію якості та позначення використаних матеріалів та технології виготовлення. Запрошуємо Вас ознайомитись із цими позначеннями якості, доступними в нашому Каталогу он-лайн.

На ринку автомобільних запчастин, Polcar може похвалитися унікальним підходом до подання інформації про якість, що дозволяє клієнтам робити чіткий та усвідомлений вибір відповідно до критеріїв їх вибору, наприклад рівень якості/ціни в залежності від віку автомобіля, що розглядається.

Основою для розробки системи маркування якості Polcar стала Директива Європейської комісії 1400/2002, так звана GVO (сьогодні це історичний документ, продовження у Постанові Комісії ЄС № 461/2010).

*) «оригінальні запасні частини» - це запасні частини тієї ж якості, що і компоненти, що використовуються при складанні автомобіля, виготовлені відповідно до специфікацій та виробничих стандартів, встановлених виробником цих автомобілів для виготовлення компонентів або запасних частин автотранспортного засобу, включаючи запасні частини, виготовлені для тієї ж виробничої лінії, що компоненти автомобіля; запасні частини вважаються оригінальними, якщо виробник цих частин засвідчує, що вони були вироблені відповідно до специфікацій та виробничих стандартів, встановлених виробником відповідних транспортних засобів, та мають ту саму якість, що й деталі, що використовуються для їх складання.

**) «запасні частини порівнянної якості» - це запасні частини, які, як запевняє виробник, мають таку ж якість, що й компоненти, що використовуються або використовувалися при складанні транспортних засобів, що розглядаються.


При купівлі запчастин з каталогу Polcar звертайте також увагу на наявність штрих-коду і відповідного маркування.

Онлайн каталог Polcar дозволяє не тільки знайти потрібну запчастину, але й правильно розрахувати бюджет ремонту. Не завжди доцільно купувати дорогі оригінальні запчастини, для прикладу, інколи необхідно забезпечити придатність машині для експлуатації на короткий час перед капітальним ремонтом. Тут якраз підійдуть запчастини з Polcar каталогу які мають позначку неоригінальної.

До відома потенційних покупців запчастин Polcar — компанія працює як дистриб'ютор з 1986 року. За цей час установлені тісні контакти з виробниками автозапчастин різних країн світу, більшість з яких працює на конвеєри автозаводів. Враховуючи попит на дешеві запчастини — підприємство заключає договори з заводами Китаю чи Тайваню. Про якість запчастин поставник чесно попереджує покупців. Низькі і відносно низькі ціни на якісні оригінальні запчастини і аналоги пояснюються тим, що з виробниками Polcar підтримує прямі контакти, без посередників. Великі власні склади у Варшаві дозволяють закуповувати запчастини гуртом, що значно знижує витрати.