Поставник надійних запчастин з Польщі працює переважно як упаковщика. Співробітництво з ведучими виробниками Європи дозволяє перекрити потребу в запчастинах для ремонту майже усіх машин, які знаходяться у експлуатації. Каталог Polcar дуже широкий, тут можна знайти вузли і деталі для легкових, вантажних, комерційних авто, позашляховиків, мікроавтобусів, спеціальної техніки.

Відкривши каталог Polcar онлайн, який знаходиться на сайті WestPart, ви переконаєтесь, що дефіцит на ринку запчастин закінчився. Якщо потрібної деталі нема у списку. То наш магазин знайде її під замовлення і доставить у найближчий час.

Перелік запчастин з Полкар

Особливість компанії з Польщі полягає у тому, що вони пропонують товари різної якості і ціні, як кажуть, на будь-який смак. Всі запчастини маркують по особливому коду — літерами O, Q, PC и PJ, ZJ и Z, або PJB. Якщо такий код є на упаковці, це означає, що запчастини якісні і їх можна використовувати без застережень. Розібратись у маркуванні просто:

  • ZJ — якісні аналоги виробництва відомих брендів;
  • Z — менш якісні, недорогі деталі з Китаю чи Тайваню;
  • PJ і PJB — оригінальні сертифіковані вироби;
  • O, Q, PC — кращі серед аналогів.

При купівлі запчастин з каталогу Полкар звертайте також увагу на наявність штрих-коду і відповідного маркування, та колір упаковки. Якщо пакет чи коробка білого кольору, то запчастина належить до категорії недорогих аналогів. Сірі і червоні елементи дизайну свідчать про високу якість вмісту.

Онлайн каталог Полкар дозволяє не тільки знайти потрібну запчастину, але й правильно розрахувати бюджет ремонту. Не завжди доцільно купувати дорогі оригінальні запчастини, для прикладу, інколи необхідно забезпечити придатність машині для експлуатації на короткий час перед капітальним ремонтом. Тут якраз підійдуть запчастини з Polcar каталогу в упаковці білого кольору. Звичайно, це не стосується вузлів та деталей відповідального призначення (деталей керма, гальм, електросистеми).

До відома потенційних покупців запчастин Полкар — компанія працює у сфері пакування з 1986 року. За цей час установлені тісні контакти з виробниками різних країн, більшість з яких працює на конвеєри автозаводів. Враховуючи попит на дешеві запчастини — підприємство заключає договори з заводами Китаю чи Тайваню. Про якість запчастин поставник чесно попереджує покупців. Низькі і відносно низькі ціни на якісні оригінальні запчастини і аналоги пояснюються тим, що з виробниками Полкар підтримує прямі контакти, без посередників. Великі власні склади у Варшаві дозволяють закуповувати запчастини гуртом, що значно знижує витрати.