Запчастини Citroen

У 1919 році французький інженер Андре Сітроен побудував свій перший автомобіль. Саме побудував, бо тоді машини були справжніми витворами інженерного мистецтва. Але вже тоді Citroën відрізнявся від інших конструкцій. Багато вузлів бали авторськими розробками конструктора, який був справжнім генератором ідей. Одна з головних концепцій, яку винахідник поклав у основу свого бізнесу, була думка про доступність легкового транспорту для кожної людини з середнім достатком. Вже на початку століття Андре Сітроен замислювався про масовий випуск машин.

У основі конструкцій Сітроен знаходяться такі принципи:

  • безпека;
  • комфорт;
  • задоволення від водіння;
  • надійність.

Черговість можна змінювати, від цього привабливість машин марки не зміниться. Єднає їх усіх одне — оригінальність підходу до вирішення технічних питань. Саме тому підбір запчастин Citroen — завдання непросте. На відміну від інших брендів, машини попередніх років випуску мало інтегровані у світовий автопром. Для кожної моделі необхідно шукати оригінальні запчастини, яких у продаж поступає відносно небагато.

Автолюбителів цікавить, що символізує емблема марки. Пояснення просте — це косозуба шестерня, яку винайшов засновник бренду.  Це рішення виявилось настільки вдалим та революційним, що власник вирішив зробити подвійний шеврон власним товарним знаком. З військовою технікою, як деколи доводиться чути, такий знак не має нічого спільного.

Запчастини до машин Сітроен

Оригінальні запчастини Citroen перестали бути рідкістю у 1976 році, коли був створений концерн PSA Peugeot Citroën. Це дозволило компанії не тільки вийти з кризи, але й зробити свої машини більш уніфікованими. Добре це чи зле, оцінювати економістам та історикам автопрому. А для рядового покупця це стало явним позитивом, запчастини Сітроен стали не такими унікальними, можна було купувати деталі виробництва більш демократичного бренду Пежо, а згодом і Фіат.

Для ранніх моделей, коли ще французький бренд виробляв авто самостійно, купити запчастини Сітроен в Києві складно. Але у нашому магазині є все необхідне, як для сучасних седанів, кросоверів та мікроавтобусів, так і для авто, які можна позначити «ретро». А таких у бренду «Сітроен» багато. Більшість оригінальних технічних рішень були розраховані на десятиліття експлуатації, і це себе виправдало. Ми пропонуємо купити запчастини Сітроен навіть для моделей 50-х – 60-х років випуску, які ще на ходу.

Марка Модель Рік Кузов