Запчастини DAF

Вантажні автомобілі марки ДАФ добре відомі водіям України. Їх можна зустріти на усіх дорогах, як магістральних трасах, так і міських вулицях. Діапазон можливостей вантажівок надзвичайно широкий. Голландська компанія на даний час працює в якості підрозділу американського виробника вантажівок PACCAR. Але більшість моделей з Голландії — це оригінальні моделі, розроблені в КБ компанії та побудовані на заводах у Голландії,  Бельгії та Англії.

Деякий час компанія випускала і легкові автомобілі, але у 1975 році завод продали компанії Вольво (Швеція). У 1990 році від компанії відділився підрозділ з виробництва автобусів, який став самостійним виробником під назвою United Bus. Магазин ВестПарт пропонує купити оригінальні запчастини DAF для будь якого авто, що випускалось під цією маркою з дня заснування.  Це вантажівки, автобуси, легкові машини.

Чому запчастини ДАФ варто купувати у нас

Виробництво голландських автомобілів організовано таким чином, що поряд з випуском готових машин працює потужний секто запчастин, які виробляються точно під параметри конкретної моделі. Щоб купити запчастини DAF, потрібно користуватись виключно заводським каталогом. На ринку запчастин є багато аналогів, але каталог запчастини DAF здебільшого їх не включає.

Якщо ви не знайшли оригінальної запчастини від виробника, то звертайтесь до нас — ми запропонуємо заміну, яка точно відповідає характеристикам. Самостійно знайти запчастини DAF Україна, які б відповідали вимогам по якості та безпеці, не вийде. Компанія не видає ліцензій на виробництво, за невеликими винятками. Саме з такими компаніями працюють наші поставники з Польщі, Литви та інших європейських країн.

Запчастини DAF в Києві ми продаємо гуртом та вроздріб. Гуртова закупка вигідна для компаній, які володіють парком вантажівок ДАФ та мають свої сервісні служби. Ми підберемо усі необхідні вам запчастини, запакуємо їх та доставимо без затримок. На всі деталі надається гарантія виробника та потрібні сертифікати. Для приватних власників авто DAF та СТО ми продаємо запчастини та витратні матеріали для вантажівок, автобусів та легкових авто вроздріб. Для точного вибору запчастини необхідно вказати номер кузова, рік випуску, точну модифікацію та VIN-код, якщо він є. Доставка організована по всій території України.

Марка Модель Рік Кузов