Запчастини до Dodge

Один з найвідоміших американських автомобільних брендів — Додж, чи, як вимовляють самі американці, Дадж. Належить бренд компанії Chrysler, марка, яка тісно асоціюється з розкішшю та величезними машинами 60-х років, на яких роз’їжджали рок-зірки та президенти. Dodge — це підрозділ компанії, який знаходиться далеко від розкоші та гламуру. Майже усі моделі Dodge та RAM — це трудівники та мандрівники.

Створена компанія у 1900 році, як виробник запчастин та комплектуючих. перша машина власного виробництва з’явилася у 1914 році. У 1928 році успішне підприємство купила компанія Chrysler, а у 2008 році бренд став частиною Fiat-Chrysler. Змінилася й емблема. Зараз машини Додж прикрашає напис Дадж і дві червоні смуги, а класична голова буйвола залишилась на комерційних авто і мікроавтобусах RAM.

Запчастини Dodge

У Європі марка стала відомою завдяки ленд-лізу у часи Другої Світової війни. Пізніше армійські тягачі та командирські машини опинилися у Німеччині разом з американським контингентом. Легкові машини під цим брендом відомі менше, випускались вони ще до війни, а далі компанія зосередилась на іншому сегменті. Акцент зробили на так званих «масл-карах», важких лімузинах і седанах, які випускались до 1983 року. Далі автомобільний каталог Dodge поповнився швидкісними машинами типу Shelby Lancer та пікапами.

Різноманіття моделей визначило той факт, що запчастини Dodge стали дуже популярними. Хоча машини й були розраховані на важкі умови експлуатації та великі навантаження, час від часу і вони виходили з ладу. У останні роки багато авто цієї марки з’явилися в Україні. Специфіка доставки битої техніки супроводжується великою потребою в запчастинах, особливо кузовних. Ми пропонуємо купити запчастини для Dodge  в Україні для будь якої моделі. На нашому сайті ви знайдете все необхідне для:

  • кузова;
  • освітлення;
  • гальм;
  • салону;
  • ходової системи.

Також наш Dodge каталог включає такі необхідні речі, як бампери, решітки радіатора, ліхтарі, які найбільше страждають під час ДТП. Купити запчастини Dodge ви зможете, вибравши як по специфікації моделі, так і по кольору та особливостях обвісу. Ми продаємо тільки оригінальні запчастини виробництва Додж та партнерів компанії. Якщо ви хочете, щоб ваша машина не відрізнялась від нової, то заходьте на наш сайт. Ми допоможемо.

Марка Модель Рік Кузов