Запчастини Фіат

Історія компанії Фіат починається з 19 століття, коли у місті Турін як автомобілебудівне підприємство і до нашого часу не змінювало профілю. До початку другої світової війни підприємство випускало дуже широкий асортимент техніки. Крім автомобілів, це були танки, авіаційні двигуни, літаки військового призначення. Після війни у асортименті залишились тільки автомобілі. Решту виробництв  виділились у окремі компанії.

З 2014, коли Фіат купив американську компанію Chrysler, створено об’єднання Fiat Chrysler Automobiles (FСА). Торгова марка Фіат залишилась на автомобілях різних класів, як і марка Крайслер. Заводи компанії працюють у Польщі, Аргентині, Франції, ПАР, Турції. На Фіат працює більш як 1000 компаній, випускаючи комплектуючі та запчастини Fiat. Автомобілі італійської компанії здебільшого займають середні позиції по надійності, тому каталог запчастин Fiat  досить об’ємний. Багато заводів, що є партнерами компанії, орієнтовані виключно на випуск запчастин для після продажного обслуговування.

Але купити запчастин на Фіат можна і від сторонніх виробників — популярність марки гарантує великий попит. А машин італійського виробництва по дорогах їздить дуже багато — концерн займає 7% світового ринку авто виробництва. Така насиченість ринку запчастинами має як позитивну, так і негативну сторони. З позитиву це доступна ціна та відсутність дефіциту, а з негативу — велика кількість неякісного товару.

Купувати запчастини Fiat потрібно тільки у перевірених продавців, які мають хорошу репутацію серед автомобілістів та авто ремонтників. Наш магазин WestPart — один з найнадійніших поставників. Ми продаємо запчастини Фіат тільки перевірених виробників, які володіють усіма сертифікатами ISO.

Наш головний партнер — польська компанія Полкар, добре відома у країнах Західної та Східної Європи. Більша частина упакованих у Польщі товарів — це оригінальні запчастини виробництва концерну та його офіційних партнерів. Аналоги, які продаються по дещо нижчій ціні перевірені на якість і продаються з гарантією виробника. Усі замовлення формуються у магазині у день оформлення заявки та відправляються поштовими службами у будь-який населений пункт України. Щоб правильно вибрати потрібну деталь, вузол, чи агрегат, потрібно вказати не тільки модель машини, але й рік і місяць випуску, номер кузова, а найкраще — скористуватись VIN-кодом.

Марка Модель Рік Кузов