Запчастини Ford USA

Тенденція автомобільного ринку України останніх років — бурхливий ріст популярності автомобілів з Сполучених Штатів Америки. Це машини, які, у своїй більшості, побували в незначних ДТП та продані там з аукціону по досить привабливій ціні. У нас вони ремонтуються та поступають в продаж, або, якщо куплені під замовлення, експлуатуються безпосередньо власником.

При ремонті таких машин є одна особливість — потрібні автозапчастини Ford USA. Багато європейських не підходять. Це стосується оптики, кузовних деталей, підвіски, двигуна. Деякі моделі та модифікації у Європі не продають взагалі. Такий стан справ зумовлює картину, що каталог запчастини Ford USA дещо відрізняється від європейського, а багато деталей купити складно не тільки в Україні, але й у сусідніх країнах. Та вихід є — звертайтесь у магазин Вест Парт. У нас завжди в наявності запчастини Ford USA, оригінальні та якісні аналоги.

Враховуючи ситуацію на ринку та високий попит на американські запчастини, ми створили окремий каталог запчастин Ford USA, де власники автомобілів зі США легко знайдуть потрібну деталь, вузол чи агрегат у зборі для машини будь-якого року випуску. Практика показує, що на український ринок поступають машини не тільки нові, але й зі значним пробігом, тому в каталог введені деталі для машин, починаючи з 50 – 60-х років випуску.

Але найбільше уваги приділено новим моделям, яких ще мало на українських дорогах. Наприклад, великим успіхом користується каталог запчастин Ford fusion USA. Ця машина випускається з 2005 року, орієнтована на продаж у Північній Америці (США, Канада) та, частково у Латинській Америці. За час виробництва створено два покоління авто та декілька рестайлінгових версій. Зрозуміло, що купити запчастини, які підходили б для машини, що не продається у Європі , складно.

Але є одна особливість моделі — глобалізація економіки привела до того, що Форд використовує спільну з багатьма європейськими автовиробниками платформу, наприклад для останнього покоління — це EUCD, спільну з Вольво. Ряд запчастини теж, відповідно, мають одинакові характеристики. При формуванні каталогу ми врахували факт, що не всі автолюбителі знають тонкощі автомобілебудування, тому усі запчастини для Форд американського виробництва ввели в окремий список. Кожен власник авто, продавець магазину запчастин чи майстер по ремонту легко знайде все, що йому потрібно для роботи.

Марка Модель Рік Кузов