Запчастини Форд

Автомобілі марки Форд належать до однієї з найбільш популярних категорій завдяки простоті конструкції, добре продуманому функціоналу та доступній ціні. Наш каталог запчастин Форд включає всі групи деталей, які можуть бути потрібні при поточному чи капітальному ремонті. На дорогах країни можна зустріти машини марки Форд різних років випуску, навіть датовані 50-ми роками минулого століття. Вони все ще на ходу, тому запит на запчастини Форд в Києві тримається на високому рівні.

Наші пропозиції

Магазин ВестПарт спеціалізується на поставках запчастин з Польщі, Литви та інших європейських країн для усіх марок та моделей автомобілів , як легкових, так і мікроавтобусів та вантажівок. Наші партнери — відомі упаковщика та виробники з Польщі, Литви та інших країн. Ми гарантуємо, що у нас ви зможете купити запчастини Форд до:

  • кузова;
  • ходової;
  • трансмісії;
  • оптики;
  • гальм;
  • системи охолодження.

Також у нас великий вибір витратних матеріалів та рідин, рекомендованих виробником. У нас ви можете купити як оригінальні запчастини для гарантійного та капітального ремонту, так і аналоги, котрі дозволяють здешевити роботу без втрати якості.

Наш каталог запчастин Ford побудований таким чином, що ви можете самостійно знайти потрібну деталь, агрегат чи вузол, знаючи рік випуску авто та назву моделі. Але у різних комплектаціях одні й ті ж запчастини можуть відрізнятися. Тому буде краще, коли при оформленні замовлення ви вкажете номер кузова, заводський код та інші технічні параметри.

Наші запчастини належать до якісного сегменту. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, які мають усі необхідні сертифікати та продають запчастини у багатьох країнах. Заводи Форд працюють не тільки у США, батьківщині бренду. Але й Канаді, Китаї, Німеччині, Мексиці, Іспанії. В Україну потрапляють переважно машини європейської збірки, але останнім часом з’явилось багато авто зі США виробництва як американського, так і мексиканського чи Аргентини. Конструктивно вони дещо відрізняються від європейських, тому вибирати  запчастини треба дуже уважно.

При замовленні деталей до Форд краще проконсультуватись з нашими менеджерами. Тоді ви придбаєте саме те, що потрібно для вашої моделі автомобіля, незалежно від країни походження.

Марка Модель Рік Кузов