Запчастини Mercury

Бренд Mercury з’явився на авторинку в 1939 році як підрозділ компанії Форд. Завданням автозаводу було зайняти нішу між бюджетними машинами Ford і дорогими моделями Lincoln. Перші авто Mercury успішно досягали поставленої мети і користувалися попитом у покупців. Але з часом експеримент нівелювався, авто ставали все потужнішими і дорожчими, зрештою Mercury і Lincoln злилися в один підрозділ компанії Ford і багато моделей відрізнялися тільки емблемами. У Канаді автобуси, відомі у всьому світі як Форд, продавалися під маркою Меркюрі.

Модельний ряд Mercury

За весь час існування бренду з 1939 по 2011 рік, коли з конвеєра зійшла остання машина Mercury, випущено більш як 21 мільйон автомобілів. Погодьтеся, цифра більш як поважна. Серед моделей такі популярні, як:

  • MARINER;
  • SABLE;
  • MONTEGO;
  • MYSTIQUE;
  • MYSTIQUE та інші.

Каталог Mercury включає кросовери, універсали, седани у різних варіантах кузова і комплектації. Об’єднує машини одне — усі вони потужні, якісно зібрані і комфортні. Особливість марки — деякі моделі мають майже повні аналоги, що відомі під маркою Форд. Це говорить про те, що запчастини до Mercury здебільшого не відрізняються від тих, що підходять до Ford, які продаються у Європі та Америці.

Оригінальні авто запчастини Mercury часто поступають у продаж у коробках від Ford, і це не повинно дивувати чи насторожувати. При покупці вузлів чи деталей, обов’язково перевіряйте маркування і наявність ідентифікаційного коду. У справжніх запчастин Mercury ці ознаки завжди у наявності. Багато запасних частин випускаються сторонніми підприємствами, які не входять у концерн Форд. Частина з них поставляються на конвеєр, частина призначені тільки для продажу у роздріб. Перевірити якість запчастин і відповідність вимогам виробника ви з можете у нашому магазині.

Ми пропонуємо купити запчастини для Mercury в Україні, які по якості не відрізняються від тих, що продаються у Європі. наші поставники — перевірені виробники та упаковщики, які працюють у різних країнах. Товари з нашого магазину мають відповідні сертифікати, документи, що підтверджують офіційний завіз в Україну та заводські гарантії. Звертайтесь до нас по телефону, поштою чи на сайті. Ми підберемо кращі варіанти запчастини по VIN-коду чи номеру кузова по найвигіднішій ціні.

Марка Модель Рік Кузов