Запчастини MG

Англійський автомобільний бренд MG створено у 1923 році. Абревіатура означає Morris Garages, компанію, де працював Сесіл Кімбер, який створив перші шість машин на базі шасі Morris Cowley, але з іншим кузовом роботи Raworth. У 1927 році завод перемістився у місто Абінгдон біля Оксфорда та став спеціалізуватися на спортивних автомобілях. У процесі розвитку змінилися власники, а завод почав випускати більш масові машини. Стратегія збереглася до нашого часу.

Емблема фірми — восьмигранник, який то зникав, то з’являвся на машинах у різні роки. Наприклад, з 1980 по 1992 машини MG практично не випускались. Пізніше вийшли моделі Austin Montego, Maestro, Metro, KG RV8, які користувалися попитом та популярністю. Значна частина моделей з’явилась у 2000-х. це седани, універсали, фургони, кабріолети, хетчбеки, тобто авто на будь-який смак.

Хоча більшість машин випускається для Англії та країн, де зберігся лівосторонній рух та імперська система виміру (дюйми та фунти), але частина авто потрапляє у Європу і адаптується під правосторонній трафік. Не рідкість такі машині й у нас, тому ми пропонуємо купити запчастини для MG в Україні по доступній ціні. Наші європейські партнери забезпечують оригінальними вузлами та деталями, що підходять до будь якої моделі MG. Враховуючи невелику кількість машини цієї марки в Україні, більшість оригінальних запчастин ми продаємо під замовлення. Але частина аналогів завжди є на складі, що дозволяє вирішити нескладні задачі ремонту у стислі терміни.

Запчастини до MG виробляються на заводах у Англії, та підприємствах Європи, котрі поставляють свою продукцію на конвеєри. При замовленні обов’язково вказуйте технічні параметри авто з паспорту, щоб вибір був максимально відповідним до моделі вашого авто. Як і більшість автозаводів, MG регулярно вносить зміни у конструкцію машин, застосовуючи нові деталі та вдосконалюючи технічні рішення. Це призводить до деякої плутанини, коли на одній і тій же моделі встановлено обладнання різних виробників, у залежності від дати випуску. Ми використовуємо повний MG каталог і завжди знаходимо усе, що необхідно саме для конкретної машини.

Відкрити каталог MG ви можете самостійно, скористувавшись функціоналом нашого сайту. Знайшовши потрібні запчастини MG, робіть замовлення. Усі звернення ми негайно беремо у роботу.

Марка Модель Рік Кузов