Авто запчастини Peugeot

Добре відомий усім лев на емблемі автомобілів Peugeot народився ще у 1858 році. Правда красувався він не на авто, а на велосипедах, які випускала французька компанія. Перший автомобіль Пежо побачив світ у 1889 році. Це був триколісній  Serpollet-Peugeot. На жаль, не те що в Україні, а й у Франції на дорозі його не побачити. Зате можна зустріти безліч інших моделей. Починаючи з Bebe Peugeot (Type 69), керівництво компанії зробило ставку на «народний автомобіль», як це згодом повторив Генрі Форд зі своїм «Форд Т». Перша масова модель Пежо вийшла у 1904 році.
Історія розвитку концерну бурхлива і драматична, але лев ніколи не сходив з емблеми, навіть у воєнні роки. Сьогодні бренд входить у склад об’єднання PSA Peugeot Citroën (об’єдналися у 1974 р) і випускає машини на декількох заводах у різних країнах, як самостійно розроблені моделі, так і в кооперації з іншими фірмами — Renault, Volvo, Citroen, Chrysler.

Виробництво запчастин

Зрозуміло, що по справжньому масовий випуск автомобілів не може обійтись без співпраці з величезною кількістю суміжних заводів, які виробляють комплектуючі. Запчастини на авто Peugeot виробляють у Франції, Індії, Англії, Китаї та інших країнах. Частина з них поступає на заводи конвеєрної збірки. Їх прийнято називати оригінальними. Здебільшого, конвеєрні деталі у роздрібний продаж не потрапляють (за деякими винятками). При виборі запчастин потрібно орієнтуватись на офіційний каталог Peugeot, де вказані виробники комплектуючих, які хоч і не постачають вироби на збірку, але рекомендовані компанією, як надійні.
У нас ви можете купити авто запчастини Peugeot для усіх моделей, незалежно від року випуску. В асортименті магазину деталі для ремонту:
  • двигуна;
  • ходової;
  • гальм;
  • освітлення;
  • кузова;
  • салону.
Також ми продаємо запчастини до Пежо з категорії витратних матеріалів — фільтри, рідини, мастила, лампи, автохімію. Усі товари, які ви знайдете у нас на сайті, рекомендовані виробником і ідеально підійдуть для вашого авто. Найдешевше купити запчастини для Peugeot в Україні ви зможете тільки у нас.
Не секрет, що багато автовласників користуються машинами віком 20 і більше років. Надійність конструкції Peugeot настільки велика, що можна зустріти повністю робочі машини і більш поважного віку. Якщо запчастини для них вже не випускають офіційно, то ми запропонуємо не менш якісні аналоги від перевірених брендів. За безпечність і якість кожної купленої деталі ми ручаємося.
Марка Модель Рік Кузов