Запчастини до Piaggio

Спеціалізація компанії Piaggio (Італія) — двоколісна мототехника. Замається випуском легких мотоциклів та скутерів підприємство з міста Понтедера більш як 75 років — перші мопеди зійшли з конвеєра у 1946 році, коли в Італії, як і у всій післявоєнній Європі з особистим транспортом було сутужно. У 60-роках компанія, яка стала підрозділом Фіат, одержала назву Piaggio Aero. У 1969 році було придбано завод по виробництву 50-ти кубових моторолерів Gilera, що розширило асортимент продукції та лінійку моделей.

Станом на сьогодні, 40% ринку легкої мототехніки у Європі займають вироби під брендом Piaggio. Відповідно, купити запчастини до Piaggio не складно. Це популярна масова марка, котра працює у кооперації з багатьма заводами по виробництву автомобільних та мотоциклетних запчастин. Багато поставників оригінальних деталей та комплектуючих, виробників та упаковщиків, теж не упускають з уваги цей бренд.

Але скутери та моторолери — не єдина продукція компанії. У кооперації з китайською компанією Foton та італійською Портер (Porter), каталог Piaggio розширився до декількох моделей вантажних автомобілів легкого класу (800 – 1100 кг), які дуже подібні до ранніх моделей Daihatsu Hijet. Модель Piaggio Porter випускається також у варіанті мікроавтобуса. Серед моделей італійського бренду є навіть електромобіль, щоправда, невеликої потужності з запасом ходу близько 100 км.

Щоб купити запчастини для Piaggio в Україні, достатньо зайти на сайт нашого магазину. Офіційний Piaggio каталог у нас завжди в роботі — на складі є певний запас найбільш затребуваних запчастин, а з виробниками комплектуючих та упаковщиками з Європи ми підтримуємо тісні зв’язки. Навіть у тому випадку, коли вам потрібна дефіцитна деталь, ми доставимо її у найкоротші терміни, максимум, за декілька днів. На усі запчастини до італійської техніки ми подаємо сертифікати відповідності та повний комплект технічної документації, включаючи гарантії виробника.

У нас ви зможете вибрати запчастини для усіх модифікацій авто Piaggio, включаючи досить рідкісні у нас кабріолети та бортові машини. А для вантажних фургонів, автобусів та мікроавтобусів будь-якого року випуску у нас є все. При замовлені, не забудьте вказати паспортні дані машини. Так легше вибрати запчастину, щоб вона беззастережно підійшла і не викликала складнощів з монтажем.

Марка Модель Рік Кузов