Запчастини до Skoda

Історія марки Шкода з Чехії довга та драматична. Але попри усі перипетії, авто бренду завжди користувались попитом і заслуженою повагою. Незважаючи на декілька невдалих моделей, репутація Шкоди донині висока у всій Європі. як і у більшості автомобілебудівних  компаній на початку була дрібна фабрика з виробництва велосипедів. Потім асортимент ускладнився до мотоциклів, які у той час нагадували ті ж велосипеди з невеликим, але гучним моторчиком. Потім з’являлися поодинокі примірники авто ручної роботи.

Загалом, Skoda пройшла усі ці етапи дуже швидко, за десять років перейшовши від велосипедів до майже серійного випуску авто. Заслуга у цьому засновника компанії Вацлава Лауріна та Вацлава Клемента, які уього-навсього були велосипедним механіком та продавцем книг. Перша модель нової компанії Voiturette A стала справжнім хітом продаж і класикою європейського автомобілебудування. Вийшла перша модель у 1905 році, а вже у 1907 компанія ŠKODA стала акціонерним товариством з міжнародним капіталом.

Аж до 60-х років 20 століття машини Шкода були еталоном якості, аж поки планова економіка соціалізму не привела до занепаду в результаті невиправданого збільшення виробництва без матеріального та фінансового забезпечення. Але у 1987 році з’явилась модель ŠKODA Favorit, справжній хіт. Конструкція машини не тільки повністю відповідала запитам покупців, але й не поступалась кращим зразкам західних брендів.

Розпад єдиної системи соціалістичної співдружності відкрив компанії ворота у Європу. Volkswagen Group одразу зацікавилась потужностями та потенціалом персоналу Шкода, у 1991 році було організоване спільне підприємство ŠKODA, automobilová a.s, яке стало четвертим у групі VW, AUDI и SEAT.

Каталог Skoda розширився до моделей FABIA, OCTAVIA, ROOMSTER, SUPERB, які, частково, є версіями моделей інших груп концерну Volkswagen Group, але й мають свою харизму. Як би то не було, але й марка Шкода, і  авто запчастини Skoda користуються величезним попитом. Цей бренд має заслужену репутацію надзвичайно надійного та відповідального за якість.

Наш магазин пропонує купити запчастини для Skoda в Україні виключно оригінального виробництва. Такі машини, які робить завод у Млада Болеславец, разом з філіями заслуговую на те, щоб запчастини до Skoda купувались тільки у оригіналі, щоб підтримати репутацію марки.

Марка Модель Рік Кузов