Запчастини Smart

Мікроскопічні автомобілі Smart від компанії Daimler AG в один час були суперпопулярними у жителів міст. Ці надзвичайно економні, у міру зручні та не дуже швидкі авто забезпечують можливість дістатися з точки А у точку Б без зайвого клопоту. Як символ соціального статусу чи самоствердження такі машини не використовують, тільки як засіб пересування. Компанія Micro Compact Car, а з 2002 року GmbH позиціоную машинку, як зроблену виключно для міста.

Робота над авто одразу одержала потужний імпульс, розроблено модульну схему складання, у 1997 році відкрито спеціальний завод і у 1998 році на дороги виїхали перші машини. У процесі виробництва конструкція змінювалась, з’являлись нові модифікації. У результаті — на дорогах світу їздять тисячі машин німецького виробництва і вже з’явились Смарти походженням з КНР. У 2019 році бренд був проданий компанії Geely.

Популярність марки привела до того, що запчастини для авто Smart не менш запитувані, як деталі і вузли до «повнорозмірних» машин. Купити їх можна і на нашому сайті — мит пропонуємо повний вибір з офіційного каталогу Smart. Ви зможете вибрати оригінальні деталі для дво і чотиримісних машин моделей:

  • FORTWO;
  • City-Coupe;
  • Forfour;
  • ROADSTER;

Ми допоможемо знайти запчастину для ремонту чи техобслуговування автомобіля зі Smart каталогу, який рекомендує виробник.

Для того, щоб підібрати вузол чи деталь точно для вашого авто, необхідно повідомити дані з технічного паспорту. У моделей Смарт можуть бути декі відмінності, залежно від року і навіть місяця випуску. Ми надаємо можливість купити запчастини для Smart в Україні по доступній ціні і без очікування. Наші співробітники точно знають, котрі з деталей користуються найбільшим попитом і створили запас на складі. Якщо ж потрібна рідкісна деталь, то ми теж виручимо, знайшовши її у каталогах наших партнерів у Європі.

Основна база наших запчастин — це відомі виробники і упаковщики з Польщі, Чехії та інших країн, які обслуговують автомобілістів по усій Європі. ми купуємо у них тільки сертифіковані виробі, якість яких підтверджена стандартом ISO. База поставників перевірена, ми не користуємось послугами посередників чи фірм-одноденок. Це дозволяє пропонувати не тільки якісні товари, але й найнижчі ціни.

Марка Модель Рік Кузов