Запчастини TOYOTA

Марку Тойота знають навіть ті люди, які ніяк не пов’язані з автомобілями. Завдяки якості автомобілів та широкому асортименту, бренд став символом не лише японського автопрому, а й країни взагалі. За підсумками журналу Форбс, автовиробник декілька років підряд утримує позицію найдорожчого автомобільного бренду у світі. Заводи компанії працюють не лише у Японії, але й у США та інших країнах. Сумарно виробляється до 5,5 мільйонів авто на рік, які роз’їжджаються по усьому світі.

Перші японські машини бренду вийшли з воріт заводу у 1933 році. Це були невеликі та не надто досконалі моделі A1 та  G1 (вантажівка). Вони сильно нагадували Chevrolet, Dodge Power Wagon, але мали двигуни власного виробництва. Майже одразу машини стали популярними як у Японії, так і у Китаї, де потреба у транспорті біла величезною. Поступово машини удосконалювались та ставали більш практичними.

Війна трохи загальмувала роботу компанії, але у 1947 році компанія запропонувала покупцям нову  Model SA з якої почалось відродження підприємства. Стрімкий ріст попиту почався з моделі Toyota Publica, яка вийшла у 1961 році. А у 1966 Corolla стала хітом продаж у багатьох країнах світу, включаючи вибагливу Америку. До 1986 року вже випущено 50 мільйонів машин усіх класів, створено спеціальний підрозділ для випуску люксових машин — Lexus.

Це не могло не зачепити таку галузь, як виробництво запчастин та комплектуючих, які поступають у вільний продаж. Оригінальні запчастини до TOYOTA виробляє спеціальний підрозділ, що має ряд  своїх заводів, а визначений процент продукції, призначеної для конвеєрної збірки, теж потрапляє у магазини. Причому, значна кількість авто запчастин TOYOTA може належати «авторству» невідомих виробників, які базуються не тільки у Китаї, а й  Мексиці, Бразилії чи Індії. Не можна сказати, що вони зовсім неякісні, але значно уступають оригінальним.

Ми пропонуємо купити запчастини для TOYOTA в Україні, які входять у офіційний каталог TOYOTA і рекомендовані виробником для установки на машини без обмежень. Ми намагаємось зробити так, щоб ціни були привабливими для покупця, а якість товарів повністю відповідала класу машини. Відкривши TOYOTA каталог на нашому сайті, ви у цьому впевнитесь. Усі запчастини з нашого магазину мають відповідні сертифікати і документи виробника.

Марка Модель Рік Кузов