Автомобілі марки Volkswagen, без сумніву, належать до категорії найбільш популярних у світі й Україні зокрема. На дорогах можна побачити як найновіші моделі, так і випущені з заводу декілька десятиліть тому. Витривалість машин надзвичайно висока, наприклад, двадцяти, а то й тридцятирічний Гольф переважає по експлуатаційним якостям багато нових машин, ту ж «Ладу», чи «Джілі».
Але й найнадійніші автомобілі з часом виходять з ладу. Причин багато — втома металу, ДТП, виробітка закладеного конструкторами ресурсу. Запчастини Volkswagen також будуть потрібні при проведені регулярних и позапланових ТО та регламентних робіт. Як і більшість виробників авто, німецький концерн має список рекомендованих запчастин, які можна встановлювати на машини. В каталогу Фольксваген можна знайти як оригінальні деталі, які встановлюються на машини на заводі, так і їх аналоги інших виробників, котрі не поступаються якістю.

Як вибрати запчастину для Фольксвагена

Щоб купити запчастини для Volkswagen в Україні і не потрапити на контрафактну продукцію, найкраще скористуватися послугами відомих магазинів. Як приклад — сайт WestPart. Ми працюємо з багатьма авторитетними виробниками запчастин, більшість з яких поставляє комплектуючі на конвеєри Volkswagen. У нас легко знайти як оригінальну запчастину, так і аналог, який заслуговує на увагу. Замовити запчастини до Фольксваген дуже просто — зареєструйтесь на сайті і скористуйтеся пошуком у каталозі.
Ми розробили сайт таким чином, що Volkswagen каталог розбитий на моделі авто, які будь коли випускав німецький бренд. Вам достатньо ввести назву машини та рік випуску, як на екрані відобразиться дерево списку запчастин, доступних у нашому магазині. Перевага співробітництва з нами полягає у тому, що ми:
  • пропонуємо тільки якісні сертифіковані запчастини;
  • встановлюємо доступні ціни;
  • забезпечуємо доставку в будь-який куток України;
  • приймаємо готівку та банківські переводи, оплату картою.
Замовити у нас запчастини можна гуртом та в роздріб. Перший варіант вигідний для станцій техобслуговування, магазинів, автопідприємств. Роздрібний продаж сподобається власникам автомобілів, які хочуть зробити якісний ремонт і мати гарантію, що запчастина прослужить довго. На всі запчастини до Фольксвагена встановлена гарантія виробника і додаються необхідні сертифікати.
Марка Модель Рік Кузов