Німецька компанія BILSTEIN входить в концерн Thyssen Krupp. Спеціалізація — випуск і продажі запчастин для ходової частини автомобілів різних марок. Зокрема це амортизатори, кульові опори, важелі. У асортименті продукції запчастини BILSTEIN для марок  Aston Martin, Audi, BMW, Ford, Jaguar, Land Rover, Lotus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru, Volkswagen різних моделей і класів. Компанія виробляє запчастини для авто з 1920 року, до того часу займалася віконною фурнітурою і побутовими товарами.

Сучасна продукція

Спочатку завод виготовляв бампери і домкратів, потім поступово перейшов на виробництво деталей підвіски і амортизаторів. Один з головних винаходів компанії — однотрубний амортизатор. Винахід вподобала компанія MERCEDES-BENZ, і запросила BILSTEIN до співпраці, як поставника амортизаторів на конвеєр. З 50-х років минулого століття компанія стала головним виробником деталей підвіски для таких брендів, як MERCEDES, BMW, PORSCHE. Це говорить про надзвичайно високу якість виробів.

Вузька спеціалізація зумовила те, що в BILSTEIN каталог входить відносно небагато категорій товарів, але усі вони належать до вищого класу якості. Потужності заводів дуже великі — за день виробляють до 20 000 амортизаторів різних класів. Заводи розміщені в містах Мандерна і Еннепеталь, де виготовляють запчастини як для конвеєрної збірки, так і для вільного продажу.

Виробляють продукцію у тринадцяти серіях, найпопулярніші:

  • Original Bilstein B2/B4;
  • B6 Sport (тюнінг);
  • B8 Sprint з пружинами Eibach;
  • комплекти для тюнінгу;
  • регульовані підвіски PSS/PSS9;
  • амортизатори Damptronic.

В каталозі BILSTEIN Україна також можна вибрати спеціальні компоненти для підвіски, рульового механізму, пружини. Підходять амортизатори й інші деталі виробництва BILSTEIN для більшості марок авто. Це й не дивно — до 90-х років майже половина усіх європейських авто була укомплектована амортизаторами саме цієї марки.

Високий попит на запчастини BILSTEIN привів до того, що їх стали підробляти у багатьох країнах. Щоб не купити фальшивий виріб, звертайте увагу на наявність діючого штрих-коду, якість упаковки і наявність мітки TecDoc. Оригінальну продукцію ви можете замовити у нас. Інтернет-магазин WestPart гарантує справжність запчастин німецького виробника і пропонує вигідну ціну на них. Доставка — у всі райони України.