Польська компанія BLIC представлена на ринку запчастин кузовними деталями хорошої якості, які продаються по доступній ціні. При ремонті машини легко знайти запчастину BLIC для автомобілів більшості марок, випущених у Європі чи Азії. Більш як 35000 деталей дозволяють вирішити проблеми як з поточним, так і з капітальним ремонтом.

Відносно якості — прийнято думати, що дешеві запчастини мають не дуже високі характеристики. Але у випадку з цією польською компанією все навпаки — невисока ціна і гарантована якість. Справа у тому, що компанія підтримує контакти тільки з виробниками, продукція яких сертифікована по декількох стандартах - ISO/TS 16949, TUF и ECE-90R.  BLIC каталог включає тільки ті вироби, які повністю задовольняють запити європейських водіїв, де конкуренція на ринку запчастин дуже висока.

Асортимент товарів

Офіційний каталог запчастин BLIC, який ви знайдете на нашому сайті, можна розбити на декілька категорій товарів. Це полегшує пошук і дозволяє безпомилково вибрати потрібну запчастину за декілька хвилин. Потрібно тільки зареєструватись на сайті і почати навігацію, яка розроблена дуже вдало.

Серед запчастин бренду BLIC ви побачите:

  • компоненти освітлення — фари, стоп-сигнали, вказівники повороту, декоративні накладки, протитуманні фари у зборі;
  • кузовні частини — крила, арки, ручки, бампери, решітки радіатора, молдинги;
  • баки для палива;
  • ремкомплекти передніх та задніх дверей, замків;
  • деталі інтер’єру.

Про високу якість товарів говорить те, що серед запчастин упаковщика можна зустріти продукцію таких відомих брендів, як ISAM, Phira,  KLOKKERHOLM. Ряд деталей компанія виробляє на своїх промислових потужностях. По якості вони не відрізняються від випущених більш відомими брендами.

Відгуки реальних покупців запчастин BLIC (водіїв, автомеханіків, власників магазинів) у більшості позитивні. Можна сказати — майже всі позитивні. Людей влаштовують ціни, якість, асортимент та можливість вибору запчастин одного виробника для проведення великого об’єму робіт з поточного чи капітального ремонту. Якщо порівняти ціну запчастини BLIC у Києві з вартістю оригінальних комплектуючих, то виграш явно буде на стороні польського виробника, причому без помітної різниці у якості. Якщо вибрати запчастину по каталогу, правильно установити її і експлуатувати авто у нормальному режимі, то термін служби деталей у декілька разів перевищує гарантійний, встановлений виробником.