Німецька марка Bosch відома у всьому світі. Це не перебільшення, а констатація факту. Серед сотень видів продукції бренду, автозапчастини Bosch займають значний об’єм. У каталозі комплектуючих для автомобілів 37 товарних груп, у які входить 150 000 найменувань окремих товарів. Якщо врахувати продукцію інших виробників, які продає компанія під своїм брендом (завдяки відповідній якості), то каталог запчастин Bosch розширюється до вражаючої цифри 650 000 товарів.

Створена компанія у 1886 році як майстерня точної механіки і електротехніки. З розвитком автомобілебудування ця тема зацікавила власника і творця компанії Роберта Боша, один з підрозділів підприємства почав випуск магнето і систем запалювання. Нові технічні рішення і якість збірки систем привела до того, що вироби Бош почали встановлювати на автомобілі марок Мерседес, Рено, Опель, що триває до цього часу. З 1898 року Бош продає свої запчастини у Англії, а з 1900 — по всьому світу.

Асортимент запчастин

Оригінальні запчастини Bosch — одні з найпопулярніших у Європі. на них припадає 26% ринку вторинних деталей для легкових і вантажних автомобілів практично усіх відомих марок і моделей. В каталозі легко знайти запчастини для:

  • ходової системи;
  • автоелектрики;
  • освітлення;
  • управління;
  • системи живлення.

Заводи Bosch випускають якісні автолампи, бензинові системи, гальма, приводні ремені, фільтри, щітки склоочисників. Окремого слова заслуговують акумулятори, здатні прослужити удвічі більше, ніж моделі інших марок. Високий рівень якості всіх запчастин Bosch — результат роботи науково-дослідницьких центрів, які входять у структуру компанії, використання новітніх технологій та матеріалів, жорсткий контроль на усіх рівнях.

Каталог Bosch Україна автозапчастини включає повний перелік продукції компанії, яка виробляється в даний момент і поступає на ринок запчастин. У магазині WestPart легко купити будь-яку з запчастин бренду. Ми пропонуємо тільки сертифіковані товари з гарантією виробника. На це необхідно зважати — у Інтернеті чи на автобазарах  досить високий процент підробок, не завжди якісних. А ціна на них тримається, як на оригінал. Ми гарантуємо, що кожна запчастина з нашого магазину вироблена на заводах Бош і повністю відповідає вашим очікуванням. Для замовлення якісних запчастин потрібно зареєструватись на сайті — це займає декілька хвилин.