Бренд BEHR / HELLA на ринку запчастин представлений комплектуючими систем освітлення і електромережі автомобілів різних марок. Спеціалізація компанії – якісна оптика. Вироби бренду BEHR / HELLA, який належить компанії Behr Hella Service GmbH з Німеччини поставляються як на конвеєри автозаводів, так і в роздрібний продаж. По обороту запчастин сума доходів компанії перевищила 5,8 мільярдів євро. Така цифра говорить про те, що запчастини BEHR / HELLA не просто популярні, а  знаходяться в топі попиту.

Асортимент продукції

Окрім автомобільної оптики, каталог BEHR / HELLA включає:

  • деталі електроніки систем управління ДВЗ;
  • вузли систем охолодження;
  • деталі і готові комплекти кондиціонерів;
  • бампери;
  • проводка;
  • лампи для фар і стопів.

Незважаючи на більш як столітню історію бренду і об’ємний BEHR / HELLA каталог, запчастини виробництва заводів компанії мають репутацію середніх по якості, що реально відображено в їх ціні. Звичайно, німецький виробник набагато перевершує характеристики масових брендів і тримає рівень якості, котрий забезпечує не тільки попит на ринку запчастин, але й контракти з виробниками автомобілів різних категорій, включаючи моделі бізнес класу і великоваговий транспорт.

Виробнича ланка компанії включає 17 заводів, яку знаходяться в Європі, Америці і, звичайно ж, Азії. Каталог запчастин налічує 18 000 виробів різного призначення, у тому числі є ряд високотехнологічних, аналогів яким нема на ринку. Якщо у вас зіпсувався вентилятор салону, розширюючий клапан, або трубопровід кондиціонера — шукайте в продажу запчастини BEHR / HELLA. За помірну ціну ви одержите цілком адекватну якість, довговічність і надійність, які рідко можна зустріти і по більш високій вартості.

Замовити запчастини хорошої якості ви можете у компанії WestPart. Тут ви знайдете не тільки все, що необхідно для ремонту машини будь-якої марки, а й гарантію того, що куплена деталь буде якісною і оригінальною. Саме останнє слово найбільш важливе — сучасний ринок запчастин переповнений контрафактною продукцією, яку використовувати при ремонті автомобілів не те що небажано, а й небезпечно. Високі швидкості, граничні навантаження, потужність двигуна потребують деталей, які можуть витримати і не підвести в відповідальну мить. Звертайтесь до нас — ми продаємо запчастини тільки з перевіреною якістю, за які повністю відповідаємо.