Компанія KLOKKERHOLM заснована у Данії в 1969 році, де й знаходиться головній завод. Дочірні підприємства працюють у Швеції та Німеччині. Каталог KLOKKERHOLM включає 10 000  запчастин, які випускають власні заводи компанії і більш 24 000 виготовлених на інших заводах. Зокрема, фари і оптику виробляє компанія DEPO (світовий лідер з випуску автофар). Частину виробів рекламують як «економ-клас» бренду, чи нова серія бюджетного рівня. Але, якщо компанія дозволила ставити свій товарний знак, то якість виробу не викликає сумніву. Але це дає підстави включити компанію у список виробників-упаковщиків.

Перші запчастини цього бренду поступили у продаж у 1977 році, коли на заводі встановили лінію лазерної різки металу. З того часу кузовні деталі виробника користуються високим попитом на європейському ринку запчастин. Більшість кузовних деталей поступає в продаж заґрунтованими, що продовжує термін служби і спрощує монтаж. Вибрати з каталогу продукції можна запчастину для однієї з 2240 моделей (60 марок) автомобілів.

Асортимент оригінальних запчастин

Хоча більшість запчастин KLOKKERHOLM випускають у Європі, якість їх дещо поступається комплектуючим, які використовують при конвеєрній збірці на заводах. Але у порівнянні з пропозиціями інших виробників KLOKKERHOLM однозначно виграє. Каталог KLOKKERHOLM налічує 34 тисячі позицій. Як правило, це деталі, які стосуються кузовної частини:

  • колісні арки;
  • пороги;
  • кришки багажників;
  • решітки радіаторів;
  • бампери;
  • крила.

Також на заводах KLOKKERHOLM виготовляють паливні баки, поперечні балки, люки, піддони картера, деякі деталі підвіски. При заміні оригінальної деталі кузова чи іншої системи на запчастину бренду KLOKKERHOLM, власник автомобіля не відчує різниці ні по комфорту експлуатації, ні по терміну служби.

У каталозі KLOKKERHOLM Україна ви знайдете все необхідне для кузовного ремонту авто будь-якого класу. Бренд користується високим авторитетом, якщо ставить свою марку на виріб, значить покупець буде задоволений. Про якість запчастини можна однозначно судити по ціні — тайванські чи китайські вироби продаються дешевше. Це свідома політика виробника, яка дозволяє задовольнити попит у всіх сегментах ремонту. Власникам бюджетних авто немає резону купувати дорогі запчастини, а якість економ класу KLOKKERHOLM, все ж, достатньо висока.