Запчастини бренду LORO вивела на ринок польська компанія Abakus Sp zo.o. Під маркою запчастини LORO продається продукція виробників DEPO, ESDEPO, LUCID, добре відомих як у Польщі, так і за її межами. З недавнього часу (2013) компанія почала виробляти кузовні деталі, елементи освітлення та опалення на своїх підприємствах. Марка популярна в Україні завдяки невисокій ціні та достатньо хорошій якості запчастин.

Асортимент

В каталог LORO входять запчастини, які продаються на вторинному ринку, на конвеєри продукція бренду не поступає. Однак асортимент товарів досить великий, легко знайти запчастину для популярних моделей європейських виробників та ряду марок з Японії, Кореї чи США. В перелік товарів входять:

  • радіатори і вентилятори системи охолодження;
  • радіатори кондиціонерів та опалювачів;
  • дзеркала і стоп-сигнали;
  • піддони картера;
  • кузовні деталі;
  • радіатори інтеркулерів;
  • решітки радіаторів;
  • фари.

Показані у каталозі LORO автозапчастини завжди є у наявності в магазині WestPart. Замовити їх можна як в роздріб, так і гуртом. Ми формуємо замовлення з декількох найменувань після узгодження з клієнтом по кожному пункту. Відправка — в день подачі заявки, або наступного дня, якщо об’єм партії великий.

За відгуками реальних покупців запчастин LORO, які встановили їх на свої автомобілі і користувались деякий час, продукція бренду має середню якість. По споживчих характеристиках запчастини переважають вироби невідомих, чи маловідомих фірм з КНР, але поступаються більш відомим брендам з Європи. Перевагою є те, що всі запчастини виробляються на території Польщі, де контроль за якістю досить високий. Компанія LORO працює не тільки на Польщу і Україну, а поставляє запчастини по всій Європі. це свідчить про достатньо високу якість товарів і їх конкурентну спроможність.

Усі запчастини сертифіковані по європейських стандартах якості, на них установлена гарантія (якщо це передбачено видом запчастини). При замовлені деталі необхідно уточнити VIN-код авто, чи, при його відсутності, номер кузова і рік випуску. Це потрібно для точного підбору запчастини. Якщо ви зареєструвались на сайті WestPart, то знайти потрібну деталь дуже легко, у нас проста і зрозуміла навігація. Ви зможете вибрати не тільки потрібний товар, а й спосіб оплати і доставки на вказану адресу.