Запчастини LuK

Діяльність компанії LUK (Німеччина) розпочалася в 1965 році з створення діафрагменної пружини для зчеплення спортивних автомобілів Porsche 356B. При підтримці братів Шеффлер (Schaeffler) завод LUK з міста Бюль (земля Баден-Вюртенберг) швидко став ведучим підприємством з виробництва автомобільних зчеплень. До 1976 року запчастини бренду LUK, який входить в склад концерну INA Schaeffler, поставлялися тільки на конвеєри автомобілебудівних заводів. Але пізніше концепція виробництва змінилася і компанія вийшла на ринок запчастин вільного доступу.

Займається дистрибуцією запчастин з об’ємного каталогу LUK   підрозділ Luk AS. Перший комплект, який компанія вивела на ринок був набір з корзини зчеплення, підшипника і диска. Це дуже сподобалось авторемонтникам і власникам автомобілів — на сьогоднішній день більшість запчастин для зчеплення продається саме в такій комплектації, розробленій брендом LUK.

Асортимент запчастин

Якщо порівняти каталог запчастин LUK з пропозиціями інших брендів, то можна виявити, що головний акцент зроблений в сторону запчастин для зчеплення — це спеціалізація бренду. Саме компанія LUK винайшла і впровадила в ужиток систему компенсації зносу елементів зчеплення, яка з 2000 року стала невід’ємною частиною легкового і комерційного транспорту. Якщо взяти у глобальному масштабі, то деталі зчеплення бренду працюють на кожному четвертому автомобілі в світі.

Велике місце в LUK каталогу займають запчастини для вантажних автомобілів — одно і дводискові зчеплення, система Travel Adjusted Clutches TAC, саморегульовані вузли зчеплення. Продаються запчастини по всьому світу, не обділені и наші автомобілісти — LUK     Україна пропонує:

  • диски зчеплення;
  • гідромуфти;
  • комплекти зчеплення в зборі;
  • маховики;
  • насоси гідропідсилювача керма;
  • циліндри зчеплення;
  • підшипники вижиму та інші деталі зчеплення.

Заводи з випуску запчастин LUK працюють у багатьох країнах світу, включаючи США, Англію, Німеччину. Поставляються запчастини на складальні конвеєри DaimlerChriysler, Nissan, Ranault, Volvo, Jaguar, BMW и багатьох інших відомих брендів. Особливість продукції компанії в тому, що по якості запчастини не відрізняються ні в залежності від країни-виробника, ні від призначення — на конвеєр, чи у вільний продаж.

Компанія WestPart пропонує вашій увазі LUK-каталог онлайн, з якого ви можете вибрати запчастину по номеру, WIN-коду, опису, марці автомобіля. У нас продаються тільки сертифіковані запчастини з гарантією виробника.