Компанія по виробництву електродвигунів для заснована у 1891 році італійцем Ерколе Мореллі. Після об’єднання з компанією Фіат, яке відбулося у 1919 році, завод переорієнтувався на випуск стартерів та генераторів для автомобілів. Зараз холдинг Magneti Marelli S.p.A. входить у групу компаній Fiat Chrysler Automobiles. Продукція виробляється на 85 заводах, розміщених у 19 країнах. На підприємствах холдингу працює більш як 38 000 співробітників.

Асортимент продукції

Офіційний каталог MAGNETI MARELLI налічує більше зо тисяч найменувань запчастин для різних систем автомобілів. У списку не тільки генератори і стартери та комплектуючі для них. Якісні автозапчастини MAGNETI MARELLI це:

  • деталі підвіски;
  • комплектуючі тормозної системи;
  • елементи кузова;
  • електроніка;
  • витратні матеріали;
  • радіатори і патрубки;
  • оптика;
  • водяні помпи;
  • деталі ГРМ.

Велика частина продукції поступає на заводи Mercedes-Benz, BMW, VAG, концерну Fiat, групи PSA, Renault, Volvo, GeneralMotors як штатне обладнання. Ті запчастини MAGNETI MARELLI, які потрапляють у вільний продаж, нічим не відрізняються від заводських комплектуючих. При заміні деталі чи вузла ви не відчуєте різниці у поведінці автомобіля чи роботі системи.

Каталог MAGNETI MARELLI онлайн, який є на сайті WestPart повністю потроює  офіційний каталог виробника. Усі деталі можна перевірити по номеру. Ми продаємо оригінальні запчастини, на які встановлена гарантія виробника. Продаж організований в роздріб і гуртом. Ми приймаємо замовлення від окремих покупців, але орієнтуємось на роботу з крупними замовниками — станціями техобслуговування, магазинами автозапчастин, автопідприємствами. У каталозі MAGNETI MARELLI Україна легко знайти потрібну позицію і замовити доставку вибраної запчастини у будь-яке місто чи село країни. Ми працюємо з компаніями Нова Пошта, Delivery, Гюнсел, Нічний Експрес на договірній основі — затримок з одержанням замовлення не буває.

Оплатити запчастини бренду MAGNETI MARELLI чи іншої марки ви можете готівкою, банківським переводом чи картою. Ціна від способу оплати не змінюється. Для оформлення замовлення достатньо зареєструватись на сайті і далі діяти за підказками системи. Після подачі заявки з вами неодмінно зв’яжеться наш представник для уточнення характеристик запчастини.