Бренд запчастин  Monroe належить концерну Tenneco Automotive. Спеціалізується компанія на виробництві якісних амортизаторів та деталей підвіски і ходової системи легкових автомобілів, автобусів та вантажівок. Амортизаторами з каталогу Monroe можна укомплектувати будь-яку з марок машин, які випускалися в Європі, Азії чи Америці за останні 30 – 40 років. Підходять амортизатори для 99% авто масового та преміального сегменту.

Запчастини Monroe з’явились на ринку у далекому 1916 році, коли інженер Август Ф. Мейер заснував невеликий завод по виробництву насосів для накачування коліс автомобілів. Знаходився завод у місті Монро (США), яке й дало назву бренду. У 1926 році компанія сконцентрувала зусилля на вирішенні проблем керування авто, які ставали потужнішими і швидкіснишими. Саме інженери компанії запропонували замінити громіздкі ресори більш сучасними трубчастими амортизаторами. На сьогоднішній день компанія Monroe все ще знаходиться серед законодавців мод у галузі розробки та виробництва амортизаторів та інших деталей підвіски.

Заводи Монро працюють не лише у США, географія дуже широка. Це Японія, Південна Америка, Канада, Австралія. У 1977 році бренд придбав концерн Tenneco, не тільки залишивши, але й розширивши спеціалізацію Monroe

Асортимент запчастин

Доступні по ціні запчастини Monroe представлені на ринку різними категоріями товарів. Це:

  • опори;
  • елементи рульового управління;
  • стійки;
  • пружини;
  • демпфери;
  • кульові опори;
  • важелі та інші деталі і вузли.

Повний Monroe каталог включає різноманітні запчастини для авто, але найбільшої популярності компанія набула саме завдяки амортизаторам. На даний час на конвеєрі заводів у Іспанії та Бельгії знаходиться декілька серій амортизаторів. Для міста підходить Monroe Original, для авто прихильників екстремального водіння розроблено серію витривалих амортизаторів Monroe Reflex, для люксових автомобілів призначені моделі OESpestrum, на які встановлена гарантія виробника у 5 років.

Онлайн каталог Monroe, представлений на сайті WestPart, включає усі групи запчастин, які виробляються під маркою Монро і поступають у вільний продаж. Справжність кожної деталі можна перевірити на офіційному сайті виробника по номеру на коробці чи самій запчастині. Ми пропонуємо тільки оригінальні вироби Monroe, на які встановлена гарантія заводу і надані необхідні сертифікати. Замовлення приймаємо на гуртові поставки і роздріб.