На ринку запчастин компанія Nissens представляє виробників вузлів і деталей для систем охолодження і кондиціювання. Штаб квартира компанії знаходиться у Данії, а заводи працюють в Данії, Словакії, Німеччині і Китаї. Незалежно від країни, де знаходиться завод, вся продукція сертифікована по ISO 9001 і TS 16494. Продають запчастини в країнах Європи, Америки і Азії. Каталог Nissens Україна включає повний асортимент виробів бренду, який не відрізняється по якості и ціні від запчастин, які поступають в продажу в інших країнах.

Особливості продукції

Виробник Nissens відомий тим, що вся продукція проходить сувору перевірку системами контролю міжнародної сертифікації. На ринок запчастин поступають деталі такої ж якості, як і на заводські конвеєри. Каталог Nissens налічує майже 12 000 найменувань запчастин для легкових і комерційних автомобілів. Зокрема в каталозі ви знайдете:

  • радіатори двигунів для автомобілів і спецтехніки;
  • радіатори кондиціонерів;
  • вузли клімат-контролю;
  • масляні радіатори;
  • теплообмінники;
  • пробки і кришки;
  • осушувачі повітря.

Зважаючи на те, що запчастини Nissens користуються великою популярністю, на ринку можна побачити багато підробок. Щоб не попастися на гачок шахраїв, необхідно знати, чим оригінальна продукція відрізняється від підробної. Звертати увагу потрібно на відповідність розмірів, особливо це стосується радіаторів, наявність наліпок на коробці і деталі, візуальну відсутність дефектів (компанія цього не допускає). Але найефективнішою гарантією купівлі якісної запчастини буде те, що ви придбаєте її у надійного поставщика.

В Україні — це компанія WestPart. Ми працюємо безпосередньо з заводами, які входять в групу виробника. На кожну деталь у нас є номер відповідності з офіційним каталогом, який можна перевірити у нас, чи по незалежних каналах. Ми гарантуємо якість придбаних у нас запчастин і даємо гарантію, що вони справжні.

Показаний на нашому сайті каталог Nissens справжній і повністю відповідає офіційному. Замовлення ми приймаємо на окремі деталі і гуртові поставки. Актуальні ціни показані на день прийняття замовлення і не змінюються, незалежно від нових обставин. Ми гарантуємо поставки в договірні терміни. Щоб розрахувати час прибуття посилки з товаром, необхідно орієнтуватись на вибрану транспортну компанію. Ми відправляємо замовлення в день оформлення купівлі.