Quinton Hazell каталог

Англійська компанія Quinton Hazell — виробник та упаковщика широкого асортименту запасних частин для автомобілів різних марок, переважно європейського виробництва. Засноване у 1946 році підприємство з самого початку профільоване під випуск запчастин. На відміну від багатьох поставників aftermarket auto parts та car parts, компанія не тільки пакує вироби сторонніх виробників під власною маркою, але й сама випускає їх. Виробничі потужності — це п’ять заводів у різних європейських країнах.

Запчастини Quinton Hazell належать до високоякісного сегменту, про що говорить той факт, що ряд з виробів поставляється на конвеєри автовиробників. Зараз компанія викуплена упаковщиком JP Group, що значно розширило асортимент запчастин, зменшило ціни, але відсоток оригінальної продукції дещо знизився. Проте є ще один позитивний момент — поява великої кількості аналогів не знизила загальної якості. JP Group дуже сумлінно ставиться до підбору партнерів, тому купити запчастини Quinton Hazell в Києві можна тільки найвищої якості.

У каталозі бренду дуже широкий вибір запчастин та комплектуючих. Це:

  • амортизатори;
  • гальма;
  • деталі керма;
  • бензонасоси;
  • підшипники;
  • ремені;
  • стійки та опори.

Про високу якість запчастин свідчить те, що майже уся номенклатура експортується у 150 країн світу. Популярність бренду підтримується тим, що у переліку виробів є багато таких, які призначені для моделей,давно знятих з виробництва. Знайти їх у каталогах інших виробників неможливо. Тим більше, з гарантованим рівнем якості та дотриманням усіх вимог технології при виробництві.

З автовиробників послугами заводів користуються BMW, який використовує гідравліку та гальма Quinton Hazell, CITROEN, який комплектує свої машини газовими амортизаторами QН, FORD, котрій купує для конвеєра паливні системи, та навіть такі елітні бренді, як LAND ROVER та JAGUAR, де конструктивно передбачені паливні насоси Quinton Hazell.

Запчастини з заводів QН, та упаковані під цією маркою вироби інших брендів мало відрізняються по якості та ціні. У нас ви завжди можете придбати якісний сертифікований товар з доставкою по всій Україні. Ми продаємо запчастини гуртом та вроздріб. На сайті дуже легко зорієнтуватись по марках, моделях та роках випуску авто. Якщо потрібні консультації з вибору — до ваших послуг кваліфіковані менеджери.