Бренд належить концерну ZF Friedrichshafen AG, який об’єднує виробників автозапчастин світового рівня Boge, Lemforder, Sachs. Спеціалізація концерну — виробництво деталей зчеплення и амортизаторів. Об’єм продукції вражаючий — автозапчастини Sachs поставляються на конвеєри 80% європейських автовиробників. Це відомі марки: Mersedes, Opel, Audi, BMW, Porsche, Jaguar, Rover, Fiat, Ford, MAN, Peugeout. Каталог запчастин Sachs включає вузли і деталі для вантажівок усіх класів і легкових автомобілів.

У глобальному масштабі на долю Sachs припадає до 16% випуску автомобільних амортизаторів. Серед усіх серій виділяються гідравлічні та газові SUPER TOURING і газові ADVANTAGE. В категорії зчеплень систему Sachs Power Clutch вважають однією з найбільш досконалих. Підходить система як для звичайних легкових авто, так і для машин, які працюють під великими навантаженнями. Підтвердженням якості вузлів бренду виступає той факт, що амортизатори і зчеплення Sachs вибирають для комплектації болідів Formula-1.

Асортимент продукції

Запчастини Sachs поступають у вільний продаж у великій кількості і користуються популярністю як у автомеханіків, так і у власників автомобілів. Ціна запчастин повністю відповідає якості і експлуатаційним характеристикам. На жаль, на ринку можна побачити багато підробок, як це трапляється з запчастинами багатьох інших популярних марок. Щоб не купити контрафактний товар, користуйтесь послугами тільки перевірених магазинів.

Компанія WestPart розмістила на сайті онлайн каталог Sachs, де ви знайдете тільки оригінальні запчастини у заводській упаковці, дані з якої можна легко перевірити на офіційному сайті виробника. Каталог Sachs включає різні групи товарів, які надійно замінять ті, що вичерпали свій ресурс. Найбільшим попитом користуються:

  • амортизатори;
  • деталі підвіски;
  • диски зчеплення;
  • циліндри зчеплення;
  • вижимні підшипники;
  • опорні підшипники;
  • комплекти зчеплення та інші запчастини.

У каталозі Sachs Україна легко знайти запчастини для автомобіля будь-якої марки и року випуску. Компанія підтримує партнерські стосунки з більшістю виробників популярних моделей машин і виготовляє запчастини як універсального призначення, так і для конкретних марок. При замовленні обов’язково вказуйте рік випуску авто, або серійний код кузова.