Концерн TRW Automotive забезпечує ринок вторинних запчастин якісною продукцією під торговою маркою TRW. Це високоякісні деталі підвіски, гальм та ходової, які підходять для переважної більшості машин легкового та вантажного класу. Концерн входить у першу десятку найбільш визнаних виробників комплектуючих та запчастин у Європі. Велика частина продукції поставляється безпосередньо на заводські конвеєри, але немало їх і у вільному продажу.

Оригінальні запчастини TRW розділені на дві категорії — перша поступає тільки на заводи, а друга — у магазини. Причому вироблюються вони на одних і тих же заводах і по однаковій технології. Різниця полягає у тому, що їх реалізацією займаються різні підрозділи компанії.

Асортимент продукції

Під маркою TRW запчастини купити можна для багатьох систем авто. У перелік входять:

  • гальмівні циліндри;
  • рульові наконечники і тяги;
  • деталі систем TC, ABS, ESP;
  • гальмівні накладки;
  • насоси гідропідсилювачів;
  • супорти;
  • троси.

Якість виробів достатньо висока, що дозволяє замінити оригінальну деталь при ремонті без застережень по використанню автомобіля. Як правило, термін служби запчастини під маркою TRW не менший, ніж оригіналу. Але важливо встановити її правильно і експлуатувати авто у такому ж режимі, як і раніше.

 Автозапчастини TRW продаються по відносно невеликій ціні, що значно збільшує їх популярність. Але й реальні технічні характеристики досить високі, щоб аргументовано зупинити свій вибір саме на цій марці. Оригінальні товари бренду захищені голограмами і QR-кодами на упаковці. Їх якість легко перевірити у офіційному каталозі виробника TRW Україна.

Придбати вироби німецького бренду не складно — на сайті інтернет-магазину WestPart представлено широкий вибір запчастин для різних марок машин. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, одержану від виробника по офіційних каналах. На кожну деталь чи вузол установлено гарантію заводу. Сертифікати якості підтверджують відповідність технічних характеристик.

Купити автозапчастини TRW у нас можна гуртом і в роздріб, залежно від потреб. Ми забезпечуємо повним асортиментом товарів магазини, автостанції, транспортні підприємства. Не забуваємо і про власників авто — замовити запчастину можна у одному примірнику, скористувавшись пошуком на сайті, або послугами менеджерів.